Organizacja imprezy firmowej w Krakowie

Impreza firmowa wcale nie musi kojarzyć się z nudą czy piciem na umór – nie oszukujmy się, wiele osób właśnie tak podchodzi do tego typu imprez. Jednak impreza firmowa to wiele więcej możliwości, niż się mogłoby zdawać. W dodatku, niekoniecznie musi przyjmować formę imprezy klubowej. Poniżej kilka wyjątkowych pomysłów na imprezę firmową w Krakowie.

Bankietowo, restauracyjnie

Warto rozważyć imprezę integracyjną w spokojnym tonie w formie wyjścia do restauracji lub lokalu, gdzie wszyscy będą mogli porozmawiać i się lepiej poznać w swobodnej atmosferze oczywiście. Można zaplanować wyjście, które obejmować będzie degustację trunków czy lokalnych przysmaków, a może nawet jakieś warsztaty kulinarne (na przykład sushi). To smaczna propozycja. Taki event firmowy w Krakowie powinien obejmować kraftowe piwo z lokalnych browarni. To ciekawa i smaczna propozycja!

Wyjątkowo

Niezwykłą propozycją na imprezę integracyjną w Krakowie jest wyjście do klubu rzucania siekierami. Prowadzony przez Bad Axe klub to jedyne takie miejsce na rozrywkowej mapie Polski, więc warto na pewno. Tylko trzeba pamiętać o rezerwacji na https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html, gdyż klub jest popularny i na chwilę obecną posiada jedynie pięć torów. Można porywalizować między sobą drużynowo lub gracz kontra gracz i świetnie się przy tym bawić. Będzie adrenalina, będą emocje i wiele śmiechu.

Inną ciekawą opcją jest wyjście do wesołego miasteczka. W Krakowie jest namiastka takiego miejsca, więc może akurat szału nie robi, ale niedaleko Krakowa w miejscowości Zator znajduje się największy park rozrywki w kraju – tam dopiero będziemy się bawić i konkurować. Nie oszukujmy się, każdy dorosły chce czasem poczuć się i pobawić, jak dziecko – integracja to najlepszy moment!

Z dreszczykiem

Opcją dla odważnych i na pewno nieszablonową jest wyjście do domu strachów. W Krakowie jest ich kilka, ale polecamy wybrać się do Lost Souls Alley w centrum na Floriańskiej. Emocje sięgną zenitu, a śmiech i adrenalina będą trzymały się nas jeszcze na długo po wyjściu z lokalu. To ciekawa opcja na atrakcję w trakcie imprezy integracyjnej w Krakowie. Inną, nieco podobną jest escape room. Na pewno, dzięki temu poznamy lepiej swoich kolegów i koleżanki z pracy oraz ich mocne i słabe strony.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *