Chcesz coś zmienić w swoim stylu? Nie wiesz jak dobrać ze sobą ciuchy tak, żeby komponowały się w spójną i ciekawą całość? Galeria Łomianki pomoże rozwiązać ten problem! Otóż galeria ta oferuje darmową konsultację z zatrudnioną specjalnie, profesjonalną stylistką – Gosią Marszałek. Jest to wyjątkowo ciekawa usługa, ponieważ dostajemy dwie godziny modowych porad za darmo!

Zakupy ze stylistką to taki rodzaj usługi, który jest zazwyczaj płatny, jednak w tym wypadku zupełnie za darmo dostajemy możliwość spędzenia z Gosią nawet do dwóch godzin. W tym czasie modowy zawodowiec doradzi nam, jakie ubrania wybrać, które ciuchy będą do nas pasować, które kroje podkreślą nasz styl, a które zakryją drobne wady, podkreślając jednocześnie atuty. Z takiej okazji po prostu trzeba skorzystać.

Stylizacja specjalnie dla Ciebie!

Razem z Gosią możesz ruszyć do sklepów na terenie Galerii Łomianki, przeglądając ich bogatą ofertę. Stylistka pomoże wybrać Tobie konkretne ubrania, które będą dla nas najlepszą opcją lub są nam potrzebne np. do pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w przyszłości sami będziemy mogli lepiej, łatwiej i trafniej dobierać to, w czym będzie nam dobrze i w czym będziemy wyglądać i czuć się naprawdę atrakcyjnie. Na spotkanie ze stylistą w Galerii Łomianki najlepiej zapisać się na stronie: www.galerialomianki.pl. Tylko tyle trzeba, aby odmienić swoją szafę. Warto podkreślić, że ilość miejsc jest w każdym miesiącu ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że takie spotkania ze stylistą, chociaż w dużej mierze głównie dla kobiet, przeznaczone są również dla mężczyzn, którzy również chcą wyglądać atrakcyjnie, jednak często nie wiedzą jak odpowiednio dobrać elementy garderoby.

Co jeszcze?

Po tym jak już zadbamy o naszą garderobę, możemy udać się dobrego fryzjera, zmienić oprawki okularów na nowe, udać się do kosmetyczki lub kupić nowe perfumy. Niech ten dzień, będzie wyjątkowy. Rozpieść się trochę i wyjdź odmieniona z Galerii Łomianki!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *