Przedstawiciele, jakich zawodów są najbardziej poszukiwani na rynku pracy? Informatycy z całą pewnością znajdują się w czołówce. Nauka ta rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Technologie, które dzisiaj są na porządku dziennym, za kilka lat odejdą w zapomnienie i staną się zupełnie bezużyteczne. Wybierając studia informatyczne, mamy okazję stać się częścią fascynującej przygody. Być może nabędziemy wiedzę, pozwalającą stworzyć oprogramowanie, które całkowicie zmieni świat albo przynajmniej poprawi jakość życia osób w naszym otoczeniu. Bo informatyka to studia dla prawdziwych pasjonatów.

Studia na kierunku Informatyka Społecznej Akademii Nauk w Krakowie
Wydział Nauk Stosowanych SAN w Krakowie stworzył kierunek, który wykracza poza ofertę większości uczelni. Wszystko za sprawą nowoczesnego zaplecza. Świetnie wyposażone w sprzęt i najnowsze oprogramowanie pracownie komputerowe dają studentom możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami. Kierunek ten jest bezkonkurencyjny przede wszystkim ze względu na bogatą ofertę zajęć praktycznych. Informatyka to jedna z tych nauk, w których praktyka dominuje nad teorią. Wśród kadry dydaktycznej znajdują się, zatem przede wszystkim praktycy programowania.

Kierunek informatyka Kraków otwiera przed nami drogę do pracy w międzynarodowych korporacjach, które poszukują i cenią informatyków z Polski. Współpracy zagranicznej można zasmakować już w trakcie praktyk studenckich. SAN znana jest z szeroko zakrojonej współpracy zagranicznej i ogromnej oferty praktyk zagranicznych.

Studia Informatyczne na krakowskiej SAN są odpowiedzią na potrzeby rynku usług informatycznych. Wyposażamy naszych studentów wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim szeroki zakres umiejętności praktycznych. Dzięki temu od razu po studiach mogą oni zmierzyć się z wykorzystaniem w firmach, urzędach i różnych instytucjach nowoczesnych technologii.

Jednym z plusów studiów na tym kierunku jest również możliwość nauki w Krakowie, mieście studentów. Kraków znany jest ze swojej niesamowitej atmosfery i bogatej oferty kulturalnoz-rozrywkowej, więc czas studiów może być bardzo ciekawy i intensywny.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/informatyka-i-stopnia-o-kierunku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *