Atrakcyjna, ciekawa i unikalna treść jest dziś na wagę złota. Ale skąd wziąć ciekawą treść, jeśli nie mamy czasu pisać? Na szczęście wiele osób zajmuje się zawodowo pisaniem tekstów. Takie osoby to copywriterzy. Warto znaleźć odpowiedniego copywritera, by wykonał dla nas pracę. Osoba, która pisze teksty zawodowo wykona zlecenie profesjonalnie i szybko. Warto też znaleźć odpowiedniego dla siebie copywritera i współpracować z nim na stałe. Ważne jest by treść na naszej stronie była aktualizowana cyklicznie a także by ukazywały się na niej nowe artykuły.

Gdzie szukać copywritera?

Copywriterzy ogłaszają się na portalach typu oferia.pl, ale można ich znaleźć także na portalach społecznościowych, na Facebooku znajdziemy różne grupy np. „Copywriter poszukiwany- zlecenia dla copy” i wiele wiele innych. Profesjonalni copywriterzy mają także swoje strony na których oferują swoje usługi. Niektórzy też świadomi tego, że prowadząc sklep internetowy będą potrzebowali różnego rodzaju opisów i artykułów na stronę, zatrudniają copywritera na cały etat. Być może jest to rozwiązanie również dla Ciebie?

Czym powinna się odznaczać wartościowa treść?

Na naszej stronie internetowej powinny się znaleźć unikalne artykuły, treść nie może być skopiowana, ani powielana z innych stron. Tylko wówczas nasza strona będzie ciekawa dla odbiorców. Kiedy Internauci szukają odpowiedzi na swoje pytanie i wciąż trafiają na tę samą treść, czują się oszukani i są sfrustrowani. Artykuły powinny być pisane zgodnie z zasadą: krótko, zwięźle i na temat. Przede wszystkim odpowiadać na pytanie użytkownika. Język powinien być prosty, ale nie prostacki. To bardzo trudna sztuka i nie każdy potrafi tak pisać. Ponadto internauci nie lubią lania wody. Teksty powinny być krótkie a najważniejsze informacje zawarte już w nagłówku. Oprócz tego dobry artykuł powinien być też odpowiednio sformatowany (śródtytuły są mile widziane). Dzięki temu tekst łatwiej się czyta a czytelnik nie dostanie oczopląsu od czytania tekstu. Z pewnością dobre jakościowo teksty podniosą pozycję twojej strony, ale jeśli chcesz by twoja strona była widoczna w pierwszej 10 wyników w wyszukiwarce Google to potrzebne są również inne działania. O nich przeczytasz tutaj:www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *