W popularnym serwisie znanylekarz.pl po wpisaniu frazy leczenie kanałowe pod mikroskopem Kraków pojawia się lista nazwisk aż 25 lekarzy. Z pewnością nie jest to pełna lista stomatologów zajmujących się endodoncją mikroskopową. Każde większe centrum stomatologiczne, zwłaszcza w dużych miastach Polski, posiada dziś nowoczesny sprzęt niezbędny do przeprowadzania tego typu zabiegów.

Oferta Centrum Stomatologicznego Zakopianka w zakresie endodoncji mikroskopowej
Zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem przeprowadzane są między innymi w Centrum Stomatologicznym Zakopianka. Na wyposażeniu tej kliniki znajduje się specjalny endodontyczny mikroskop operacyjny, który zapewnia niezwykłą precyzję i dokładność leczenia. 96 % skuteczności mówi samo za siebie. Trudno byłoby osiągnąć takie wyniki bez nowoczesnego sprzętu. Pod mikroskopem z 25-krotnym powiększeniem dentysta ma dokładny wgląd do chorego zęba wraz z wszystkimi jego kanałami. Może, więc bardzo dokładnie usunąć chorą miazgę zęba oraz oczyścić kanały zębowe, a następnie szczelnie wypełnić je odpowiednim materiałem.

Problem może zostać usunięty nawet w trakcie pierwszej lub drugiej wizyty, bez bólu i zbędnych komplikacji. Choć leczenie kanałowe nie należy do najtańszych metod, z pewnością warto z niego skorzystać, aby zachować wyleczony ząb. Unikamy w ten sposób konieczności wstawienia implantów lub protezy, a to oczywiście dodatkowe koszty. Więcej informacji na temat leczenia kanałowego pacjenci mogą uzyskać na stronie http://www.dentysta-zakopianka.pl

Źródło: http://www.dentysta-zakopianka.pl/oferta/leczenie-kanalowe/#1389712947-1-98

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *