Wielu właścicieli firm myśli, że najlepsze miejsce na imprezę integracyjną jest w barze albo jakimś klubie. Wielu pracowników też tak myśli. Że klub. Bar. Ale te miejsca są przecież dostępne dla nas kiedy tylko chcemy. Możemy wyjść i iść. Nie ma w tym nic niezwykłego. Jeśli chcemy zorganizować miłą imprezę integracyjną, jakąś uroczystość firmową, to warto zastanowić się nad wynajęciem sali biznesowej, sali konferencyjnej, które dzisiaj są bardzo dobrze urządzone i zapewniają wygodę. Wiele jest sale konferencyjne Lublin, które zapewniają wygodne siedzenia, duże stoły, głośniki, czy sam bar z naczyniami.

Nie ma więc najmniejszego problemu, żeby na stole pojawiły się potrawy, w szklankach alkohol, a w głośnikach dobra muzyka. I wszyscy są razem. Nikt na nas nie patrzy. Nikt nigdzie nie ginie w tłumie tańczących osób. O to chodzi w integracji – wspólna zabawa w firmowym gronie. Nikt nie potrzebuje tutaj dodatkowych osób, które wszystko zakłócą. Ktoś spotka znajomego i pójdzie się z nim napić. Może wróci. Może nie. Tak może być z każdym. W końcu wszystko się rozsypie i z imprezy integracyjnej zostanie tylko wspomnienie samego jej początku. Wszystko dalej będzie zwykłą firmową imprezą. A przecież nie w tym rzecz. Znalezienie sali konferencyjnej to żaden problem. Jest ich bardzo dużo i są bardzo konkurencyjne. Najlepiej urządzone są te w hotelach, salach weselnych.

W większych miastach znajdziemy nawet sale biznesowe obok których jest bar czynny całą dobę oraz kręgielnia. I to wszystko bez gapiów. Tylko dla firmy. Po co coś więcej? Ale i tak wielu pracodawców kusi się na imprezy barowe, typowo klubowe. Co jest spowodowane raczej skąpstwem. Za miejsce w barze nie trzeba płacić, a alkohol może każdy kupić sobie sam. Firmy powinny jednak dbać o swoich pracowników, a poświęcenie kilku zwrotów z podatku na dobrą imprezę nie jest czymś kosztownym. Tego typu zabawy dobrze wpływają na kontakt z pracownikami oraz samą ich pracę. Atmosfera w pracy jest najważniejsza, a pracownik lubi, jak firma dba o jego samopoczucie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *