Sklep internetowy Pekado.pl (www.pekado.pl) to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią stać w długich kolejkach lub nie orientują się w dziedzinie artykułów sanitarnych. Serwis funkcjonuje od 2007 roku i zajmuje się kompleksowym wsparciem i dystrybucją w dziedzinie instalacji sanitarnych. Wśród kilkunastu sklepowych kategorii można więc znaleźć mnóstwo interesujących propozycji od najlepszych polskich producentów. Osoby decydujące się na zakupy za pośrednictwem strony www.pekado.pl mogą być więc pewne, że artykuły, które nabędą, służyć im będą przez wiele lat. Wszelkie zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie, a w razie jakichkolwiek pytań, klienci mogą liczyć na wyczerpujące odpowiedzi najszybciej, jak to tylko możliwe. Zaletą są także atrakcyjne ceny produktów i możliwość rozłożenia ich na przystępne raty. Serwis Pekado.pl stanowi więc całkowite przeciwieństwo niepraktycznych sklepów tradycyjnych.

Jedną z kategorii, nad którą warto się pochylić są Baterie umywalkowe. W kategorii tej znajduje się ponad sześćset produktów, na które warto zwrócić uwagę. Jedną z takich propozycji jest produkt marki Axor z serii Bouroullec. Axor to polski, renomowany producent, wyróżniający się na tle konkurencji bogatym doświadczeniem i znakomitymi projektami artykułów sanitarnych, cechujących się nowoczesną, subtelną formą. Dwuotworowa bateria umywalkowa o długości 160 mm, wykonana została z doskonałego chromowanego metalu, o srebrzystym odcieniu. Dzięki temu, bateria ta odporna jest na działanie czynników zewnętrznych. Montowana w pozycji stojącej, wyposażona została w funkcjonalność pozwalającą na natychmiastowe usuwanie kamienia, dzięki czemu bateria Axor z serii Bouroullec charakteryzować się będzie długą żywotnością. Posiada ona także opcję strumienia laminarnego.
Przy wszystkich produktach, sklep Pekado.pl oferuje możliwość korzystnego rozłożenia płatności na raty, by kupno łazienkowego wyposażenia nie wpłynęło negatywnie na domowy budżet. Klienci mają także możliwość wyboru jednej spośród kilku opcji dostawy. Zakupy w tym wyjątkowym sklepie internetowym mogą stać się prawdziwą przyjemnością.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *