Krzesła, fotele, sofy i pufy do recepcji są najważniejszym elementem wyposażenia tego pomieszczenia. Decydują, bowiem o komforcie osób, które pojawiają się w naszym biurze oraz postrzeganiu przez nie firmy. Siedziska, to poza ladą recepcyjną, pierwsze meble, które widzi klient, pojawiający się w siedzibie firmy. Ważny jest, zatem również ich ciekawy, niebanalny design.

Wygodne i funkcjonalne
Pamiętajmy o tym, że meble recepcyjne są intensywnie użytkowane. Bardzo ważna jest ich wygoda, ale równie istotne są aspekty praktyczne. Tradycyjne krzesła recepcyjne często łączone za pomocą specjalnych łączników w jedną całość nie są jedyną możliwą opcją. W recepcjach coraz częściej pojawiają się miękkie, komfortowe fotele oraz pufy. Nie brakuje w nich również sof. Bardzo ciekawym, a zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem mogą okazać się recepcyjne meble modułowe.

W ofercie sklepu Meblicante możemy znaleźć niezwykle ciekawy i efektowny system siedzisk recepcyjnych o wiele mówiącej nazwie Snake. Poszczególne moduły można dowolnie łączyć tworząc recepcyjnego „węża”, który fantastycznie oplecie przestrzeń biurową. Niektóre moduły posiadają oparcia, inne występują w wersji bez oparcia. Dzięki takim meblom można swobodnie zaaranżować nawet najtrudniejszą przestrzeń. Ogromną zaletą tej serii jest łatwość łączenia poszczególnych elementów oraz ich niewielka waga. To doskonała opcja, gdy co jakiś czas planujemy przearanżowanie wnętrza. Szukając reprezentacyjnych mebli, które doskonale wpiszą się w nowoczesny charakter wnętrza, z pewnością warto zwrócić uwagę na Snake’a, który daje wręcz nieograniczone możliwości.

Źródło: http://meblicante.pl/fotele-krzesla-kanapy/siedziska-recepcyjne/snake

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *