Meble recepcyjne, które wybieramy mogą wpłynąć na pozytywny wizerunek firmy. Pamiętajmy o tym, że recepcja to pierwszy obszar, który widzą goście biura. Jest, więc kluczowy w kształtowaniu pierwszego wrażenia. Brzydkie i mało funkcjonalne meble mogą wysyłać negatywne sygnały. Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie lubi czekać, ale jeśli to konieczne, to przynajmniej chce mieć poczucie komfortu.

Estetyka
Czas zapomnieć o nudnych, starych meblach. Jeśli mamy mało miejsca, zadbajmy o prostotę. Minimalistyczna, elegancka kanapa będzie robiła doskonałe wrażenie na odwiedzających, tylko upewnijmy się, że jest wygodna! Wybór odpowiednich siedzisk pomoże odwiedzającym poczuć się swobodnie. Zwróćmy uwagę na spójność, dopasowując kolor krzeseł do kolorów firmowych. Para ciekawych krzeseł z drewnianym lub szklanym stolikiem do kawy będzie służyć, jako centralny punkt przestrzeni.

Biurko lub lada recepcyjna
Biurko lub lada recepcyjna to prawdopodobnie pierwsza rzecz, którą zauważy odwiedzający, gdy wejdzie do recepcji. Szukajmy czegoś przyjaznego, aby goście czuli się komfortowo i pewnie, gdy podejdą do stanowiska pracy recepcjonistki. Zarówno biurko, jak i lada musi zapewniać wystarczająco dużo miejsca, aby recepcjonistka mogła wykonać swoją pracę. Doskonale sprawdza się lada recepcyjna OVO oferowana przez sklep http://meblicante.pl/, która zapewnia duży obszar do komunikacji z klientami i część roboczą do spokojnej pracy np. na komputerze.

Przechowywanie
Istotną częścią pracy recepcjonistki jest przechowywanie i porządkowanie dokumentów. Musi, zatem mieć wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Zamiast używać starych, szarych, metalowych szafek na dokumenty, które były stosowane w recepcjach przez dziesięciolecia, warto rozważyć coś bardziej kolorowego i dodającego charakteru przestrzeni? Istnieje wiele dostępnych rozwiązań w tym zakresie. W recepcji bardzo często przechowywane są dodatkowe krzesła. Warto pomyśleć o takich, które dają możliwość sztaplowania, czyli układania w stos. Takie rozwiązanie pomoże nam zmaksymalizować przestrzeń.

Źródło: http://meblicante.pl/meble-biurowe/lady-recepcyjne

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *