Rozrywka w nowym wydaniu

Axe throwing w Krakowie to popularna rozrywka, która wpisała się nawet jako atrakcja na wieczory kawalerskie. Najczęściej klientami takiej formy zabawy są zagraniczni goście, ale nie brakuje również klienteli krajowej. To najczęściej pomysł na wieczór kawalerski lub nietypową atrakcję dla turystów. To także świetna forma aktywności – jednocześnie zabawa i trening. Problemem jest, że w branży rozrywkowej niewiele istnieje firm, które oferują tego typu rozrywkę. W Krakowie warto skorzystać z usług profesjonalistów z Bad Axe. Ich klub to wyjątkowe i dobrze zorganizowane miejsce, w którym będziemy mogli nauczyć się nowych umiejętności i jednocześnie świetnie się bawić.

Axe thowing club

Lokal w Krakowie położony jest w ścisłym centrum pod adresem Basztowa 10. Zapewnia to świetny dojazd z każdej części Krakowa i łatwość w odnalezieniu miejsca. To niewielki lokal, ale odpowiednio wyposażony. Wewnątrz znajduje się aż pięć torów, przy czym każdy tor może pomieścić do pięciu osób. Daje to możliwość gier zespołowych. Tory rozdzielone są na trzy sale – dwa pomieszczenia z podwójnym torem i jedno solo. Można, dzięki temu wybrać czy chcemy grać i bawić się w towarzystwie czy samemu.

Gry i zabawy

W klubie rzucania siekierami możemy oczywiście trenować rzuty samotnie lub z przyjaciółmi. Możemy także pobawić się w koleżeńską rywalizację. Do wyboru goście mają pięć typów gier zespołowych. Jednak z nich opiera się na zasadach ligi NAFT. Oczywiście, zapewniamy graczom dużą swobodę w celu, jak najlepszej zabawy. Przez klub prowadzone są również zawody, o których można przeczytać na stronie https://www.madaxe.pl/.

Bezpieczeństwo

W zabawie z bronią i grach zespołowych najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego też stanowi ono podstawę klubu axe throwingu w Krakowie. Lokal jest odpowiednio wyposażony, a wszystkie tory przygotowane do zapewnienia bezpiecznej zabawy. Tory posiadają mechaniczne zabezpieczenia. Wszyscy uczestnicy są przed rozpoczęciem zabawy zapoznawani z zasadami i przyuczani do właściwej rozrywki przez doświadczonych instruktorów.

Dlaczego warto?

Po pierwsze, to świetna zabawa na szybką rozgrzewkę czy dłuższy konkurs. Można przy tym poćwiczyć swoją sprawność, celność i władanie bronią. W dodatku szczypta adrenaliny, a nawet nie oszukujmy się cała masa, to dobry dodatek do udanego wieczoru. Emocje sięgają zenitu i o to właśnie chodzi!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *